Memleket Partisinden gençlere çağrı

Memleket Partisi’nin gençlere inandığını belirten Memleket Partisi Edirne Merkez İlçe Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İlinay Islattı, Memleket Partisinin emin adımlarla iktidara yürüdüğünü söyledi. Islattı, “Tüm Edirne gençliğine seslenmek istiyorum. Hepinizi Memleket Partisi’ne üye olmaya ve bizimle birlikte geleceği için mücadele etmeye bekliyorum.” Dedi.
Memleket Partisi Edirne Merkez İlçe Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İlinay Islattı, Memleket Partisinin gençlere güvendiğini söyledi. Islattı, vatandaşları Memleket Partisine üye olmaya davet etti. Islattı, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Bu cümleleri sizler aracılığı ile geleceği ellerinden alınmış tüm gençliğimiz adına yazıyorum. Bizleri her zaman ötekileştirdiler. Bizleri yok saydılar. Geleceğimizi elimizden almaya çalıştılar. ‘Gidiyorlarsa gitsinler.’ Diyerek bizlerin umutlarını çalmaya çalıştılar. Ancak bizim; birer tohum olduğumuzu unuttular. Bizim; cumhuriyetin emanet edildiği Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliği olduğumuzu unuttular. Hiçbir yere gitmiyoruz. Umutlarımız var bizim. Geri alacağımız bir geleceğimiz var. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’nin arkasında hiç korkmadan emin adımlarla yürüyeceğiz iktidara. Gençliğimiz kazanacak. İnanıyoruz, biz başaracağız. Gençliğimizle başaracağız. Hep birlikte başaracağız. Sizler aracılığı ile buradan tüm Edirne gençliğine seslenmek istiyorum. Hepinizi Memleket Partisi’ne üye olmaya ve bizimle birlikte geleceği için mücadele etmeye bekliyorum. Korkmayın, artık biz varız. Gençliğe inanan bir Muharrem İnce var. Artık Memleket Partisi var. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir