CHP’de seçim startı verildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için seçim startını verdiklerini açıkladı.
CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman’ın ev sahipliğinde İl başkanlığı binasında belediye başkanı Recep Gürkan, ilçe başkanları, il icra kurulu üyeleri, il kadın Kolları başkanı, İl gençlik kolları başkanı il genel meclisi başkanıyla bir araya gelerek seçim çalışmalarını değerlendirdi.
Kahraman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için seçim startını verdiğini söyledi.
Kahraman, “İlçe başkanları, il icra kurulu üyeleri, il genel Meclis Başkanı İl ve ilçe belediye başkanları il kadın kolları ve il gençlik kolları başkanıyla il başkanlığında toplantı yapan İl Başkanı Samet Kahraman” seçim verdik. Pazartesi günü saat 13.00 da tüm ilçe örgütlerimizle birlikte eş zamanlı olarak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13.Cumhurbaşkanımız yapmak için sahaya iniyoruz. Geliyor gelmekte olan Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayarak çıktığımız iktidar yolunda el ele omuz omuza çalışarak Cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandıracağız.” dedi. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir