Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden kitap takdimi

Dr. Öğr. Üyesi Levent Doğan, Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş, Dr. Öğr. Üyesi Şükrü Öner Dinç ve Öğr. Gör. Müge Atakan, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yayınları’ndan çıkan yeni kitapları, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na takdim etti.
Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Levent Doğan, beraberinde Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş, Dr. Öğr. Üyesi Şükrü Öner Dinç ve Öğr. Gör. Müge Atakan ile Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziyaret ederek, editörlüğünü üstlendiği kitapları sundu.
COVID-19 Pandemisi ve Eğitim, Türk Dünyasında Siyasal Kültürel ve Ekonomik Gelişmeler ve Balkanlarda Siyasal, Kültürel ve Ekonomik Gelişmeler başlıklı kitaplar ile Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi’nin son sayısı yayımlandı.
Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yayınları’ndan çıkan ve Dr. Öğr. Üyesi Levent Doğan, Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş, Dr. Öğr. Üyesi Şükrü Öner Dinç, Öğr. Gör. Müge Atakan ile Roman Dili ve Kültürü Araştırmaları Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Gökhan Ilgaz’ın, editörlüğünü üstlendiği kitapların, COVID-19 pandemisi ve eğitim süreçleri başta olmak üzere Türk dünyası ile Balkanlar’da yaşanan siyasal, kültürel ve ekonomik gelişmeler konusunda yapılacak çalışmalara ve araştırmacılar için önemli kaynak olması bekleniyor.
Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışından her biri alanında uzman akademisyenlerin ve araştırmacıların katkılarıyla hazırlanan eserlerin bilim ve kültür dünyasına hayırlı olması dileğinde bulunarak, emeği geçenlere teşekkür etti.
Takdim Eserler:
COVID-19 Pandemisi ve Eğitim- Editörler: Dr. Öğr. Üyesi Levent Doğan, Doç. Dr. Gökhan Ilgaz, Türk Dünyasında Siyasal Kültürel ve Ekonomik Gelişmeler- Editörler: Dr. Öğr. Üyesi Levent Doğan, Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş, Doç. Dr. Gökhan Ilgaz, Balkanlarda Siyasal, Kültürel ve Ekonomik Gelişmeler- Editörler: Dr. Öğr. Üyesi Levent Doğan, Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş, Öğr. Gör. Müge Atakan, Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi Cilt 24, Sayı 2, Aralık 2022- Editörler: Baş Editör Doç. Dr. Gökhan Ilgaz, Editör Dr. Öğr. Üyesi Sedef Zeyrekli Yaş, Yardımcı Editör Öğr. Gör. Müge Atakan’dan oluştu. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir